fundusze europejskie darpin

Firma DARPIN powstała w 1997 roku. Od początku istnienia firmy specjalizujemy się we wprowadzaniu na rynek innowacyjnych, nowoczesnych oraz energooszczędnych przemysłowych systemów chłodniczo – grzewczych oraz prądotwórczych z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Nasza szeroka gama urządzeń ma zastosowanie między innymi do chłodzenia wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń w wielu gałęziach przemysłu. Grono naszych specjalistów służy fachowym doradztwem technicznym w zakresie ich optymalnego doboru, wdrażania i eksploatacji u użytkownika z maksymalnym wykorzystaniem ciepła odpadowego na potrzeby energii użytkowej (np. ogrzewanie pomieszczeń, lub wody sanitarnej).

Nasza oferta obejmuje:

  • Agregaty chłodnicze (chillery)
  • Chłodnie wentylatorowe (dry-coolery)
  • Wyparne wieże chłodnicze (w wersji: zamkniętej, otwartej, hybrydowej)
  • Moduły hydrauliczne (przepompownie)
  • Wykonywanie przemysłowych instalacji - systemów chłodniczo – grzewczych
  • ORC (Organic Rankine Cycle)
  • Urządzenia kogeneracyjne
  • Serwis oraz doradztwo techniczne

Sprawdź

Poprzez długoletnie doświadczenie w branży chłodniczej oraz używanie najlepszych dostępnych na rynku komponentów współpracujemy z wieloma renomowanymi koncernami. Obecnie dysponujemy listą referencyjną obejmującą kilkaset zakładów przemysłowych, w których z powodzeniem działają nasze systemy i urządzenia chłodniczo - grzewcze. Z firmy z kilkunastoletnią tradycją o zasięgu krajowym staliśmy się prężną firmą działającą na rynkach międzynarodowych. Kooperujemy z firmami z Chin, USA, Niemiec, Austrii, Belgii, Dani, Ukrainy, Czech.

Ponadto w zakresie usług oferujemy szeroki wachlarz projektów wraz z kompleksowym wykonaniem przemysłowych instalacji chłodniczych i sprężonego powietrza "pod klucz" oraz dostawą dodatkowych urządzeń peryferyjnych w celu wykorzystania energii cieplnej z chłodzenia do innych zastosowań w zakładzie oraz połączeń Naszych schładzaczy z Państwa urządzeniami. Projektanci firmy DARPIN służą doradztwem technicznym w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych zagadnień z zakresu chłodnictwa przemysłowego oraz energooszczędnych systemów chłodniczych tzw. free – cooling umożliwiającyh zminimalizowanie kosztów zużycia energii elektrycznej w czasie eksploatacji.

Liczymy, że Nasza oferta będzie interesująca dla Państwa, jeśli tak to prosimy o kontakt w celu uzgodnienia spotkania z Naszymi specjalistami, których w razie potrzeby niezwłocznie do Państwa delegujemy. W razie awarii służymy 24 godzinnym serwisem na obszarze całej Polski i maksymalnie krótkim terminem dostawy poszczególnych urządzeń.