wybierz językniemiecka wersja językowapolska wersja językowaangielska wersja językowa
 
 
 

Wynajem agregatów chłodniczych

Wynajem agregatów chłodniczych – absorpcyjnych, skraplających, wody lodowej - to obok projektowania i montażu zaawansowanych instalacji i systemów chłodniczych oraz specjalistycznego doradztwa technicznego, jeden z obszarów działalności firmy DARPIN.

Od ponad 20 lat z powodzeniem zaopatrujemy zakłady przemysłowe i energetyczne, a także instytucje użyteczności publicznej i komercyjnej w niezawodne agregaty wyróżniające się przede wszystkim efektywnością i energooszczędnością. Na nasza ofertę wynajmu składają się miedzy innymi:

  • Agregaty absorpcyjne – rozwiązanie, które w produkcji chłodu może wykorzystywać gaz ziemny, a nawet ciepło odpadowe. Te wydajne i tanie w eksploatacji agregaty doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie występują problemy z deficytem energii elektrycznej.
  • Agregaty wody lodowej (tzw. chillery) - bezawaryjne i bardzo wydajne instalacje, montowane wewnątrz lub na zewnątrz budynków, wykorzystywane w centrach handlowych, przestrzeniach biurowych, zakładach produkcyjnych, a nawet hotelach.
  • Agregaty skraplające - charakteryzujące się wysoką wydajnością nawet w stosunkowo ciężkich warunkach. Wykorzystywane powszechnie w sklepach, barach, chłodniach, piwniczkach, a nawet zbiornikach wykorzystywanych do schładzania mleka.

Moce chłodnicze dostępnych urządzeń to wahają się od 10 do 300 kW.

Wynajem agregatów chłodniczych idealnie dopasowany do potrzeb naszych Klientów

Proponujemy Państwu usługę wynajmu na czas określony i nieokreślony agregatów chłodniczych, które w pełni odpowiadać będą Państwa potrzebom, oczekiwaniom i preferencjom. Nasza oferta to rozwiązania „szyte na miarę”, kompleksowe i zawsze najwyższej jakości. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

F.H.U. "DARPIN"

ul. Sw. Huberta 47b
44-105 Gliwice, PL

tel. (032) 270 59 26

fax. +48 32 270 59 27

e-mail: darpin@darpin.pl