wybierz językniemiecka wersja językowapolska wersja językowaangielska wersja językowa
 
 
 

Serwis chłodniczy – naprawa agregatów chłodniczych

Serwis chłodniczy zapewniający krótki termin realizacji, pełną dostępność na terenie całej Polski i kompleksowość realizowanej usługi? Z nami zyskują Państwo gwarancję takiej właśnie usługi i pewność, że naprawa agregatów zostanie zrealizowana szybko, sprawnie, solidnie i profesjonalnie.

Firma DARPIN to nie tylko projektowanie i realizacja kompleksowych, przemysłowych instalacji chłodniczych, dostawy urządzeń peryferyjnych dla wykorzystywania energii cieplnej z chłodzenia do innych, szerokich zastosowań oraz fachowe doradztwo techniczne. To także wysokiej jakości serwis w zakresie chłodnictwa i automatyki oraz naprawa agregatów chłodniczych zapewniające niezmiennie satysfakcjonujące rezultaty.

Autoryzowany serwis chłodniczy 24 godziny na dobę

Jako doświadczeni w branży profesjonaliści mamy pełną świadomość, jak istotne jest zapewnienie nieprzerwanej, wysoko sprawnej i efektywnej pracy systemów i instalacji chłodniczych. Dlatego też zapewniamy naszym Klientom autoryzowany serwis w zakresie chłodnictwa i automatyki oraz naprawę agregatów chłodniczych na terenie całej Polski przez 24 godziny na dobę. Każdorazowo gwarantujemy Państwu szybkość, sprawność, kompleksowość i rzetelność realizowanej usługi.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. (032) 270 59 26

fax. +48 32 270 59 27

e-mail: darpin@darpin.pl

F.H.U. "DARPIN"

ul. Sw. Huberta 47b
44-105 Gliwice, PL

tel. (032) 270 59 26

fax. +48 32 270 59 27

e-mail: darpin@darpin.pl