wybierz językniemiecka wersja językowapolska wersja językowaangielska wersja językowa
 
 
 

Szafa sterownicza AKPiA – technologia chłodnicza na najwyższym poziomie

Szafy chłodnicze oraz zaawansowana automatyka chłodnicza, w tym szafa sterownicza AKPiA, to jedna z niezawodnych propozycji firmy DARPIN, będącej synonimem technologii chłodniczej na najwyższym poziomie.

Automatyka chłodnicza to niezwykle ważny element każdego systemu chłodniczego i klimatyzacyjnego. Odpowiada nie tylko za prawidłowe sterowanie, ale również za kompleksowe zabezpieczenie urządzeń. Niezwykle istotne jest zatem, aby wdrożone rozwiązania w tym zakresie były nie tylko niezawodne, ale również nowoczesne i efektywne. Dostarczając innowacyjnych, energooszczędnych i skutecznych rozwiązań dla przemysłowych systemów chłodniczych, gwarantujemy, że oferowane szafy sterownicze AKPiA w pełni odpowiadają wymienionym kryteriom.

Automatyka chłodnicza (szafa sterownicza AKPiA) to niezależne i kompleksowe sterowanie systemem

Szafa sterownicza AKPiA jest prefabrykowana na komponentach najlepszych producentów, ze szczególnym uwzględnieniem ich trwałości, solidności i jakości, oraz koniecznością posiadania znaku CE wykorzystywanej aparatury, w tym:

arrowRITTAL (szafy, adaptery, szyny zbiorcze, wentylacja).
arrow SIEMENS, MOELLER ELEKTRIC (zabezpieczenia, sygnalizacja, sterowanie).
arrow MITSUBISHI (przetwornice częstotliwości-falowniki).
arrow FINDER (przekaźniki).
arrow F&F (czujniki poziomu i kontrola temperatury silników).
arrow CAREL (regulatory).

Automatyka chłodnicza, jakiej dostarczamy to przede wszystkim solidność i niezawodność

W ramach realizowanych dostaw gwarantujemy Państwu, iż przed oddaniem do użytkownika wszystkie nasze szafy sterownicze przechodzą testy pod kątem bezpieczeństwa, poprawności montażu oraz estetyki.

Urządzenia poddawane są także 24-godzinnym ruchom próbnym aparatury kontrolno-pomiarowej i sterującej. Takie podejście zapewnia solidność, niezawodność, trwałość i bezawaryjność proponowanych rozwiązań

Automatyka chłodnicza to także funkcjonalność i pełna kontrola

Automatyka układu uwzględnia zastosowanie falownika do każdej pompy pracującej na produkcję, co pozwala na precyzyjne kontrolowanie ciśnienia zarówno w czasie pracy, jak i przełączania się pomp (ciśnienie jest zawsze stałe). Zastosowanie wszelkich zabezpieczeń dobrane zostaje z uwzględnieniem maksymalnego bezpieczeństwa dla ludzi i urządzeń

Ponadto do każdej szafy sterowniczej dołączamy:

arrow Projekt elektryczny – 2 egzemplarze,
arrow Instrukcje obsługi.
arrow Certyfikaty.

DARPIN Sp. z o.o. S.K.A.

ul. Sw. Huberta 47b
44-105 Gliwice, PL

tel. (032) 270 59 26

fax. +48 32 270 59 27

e-mail: darpin@darpin.pl