wybierz językniemiecka wersja językowapolska wersja językowaangielska wersja językowa
 
 
 

Instalacje chłodnicze, instalacje sprężonego powietrza, projektowanie

Instalacje chłodnicze i sprężonego powietrza stanowią przedmiot projektowania, a następnie profesjonalnego montażu, jakie realizujemy z powodzeniem i z satysfakcją naszych Klientów od wielu lat. Każda instalacja to w tym przypadku pełna odpowiedź na potrzeby i oczekiwania zarówno użytkowników, jak i inwestorów. Projektowanie uwzględnia tutaj aspekty funkcjonalności i wydajności zastosowania, a jako firma z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu zaawansowanych technologicznie rozwiązań, gwarantujemy także innowacyjność i niezawodność każdej realizacji.

Instalacje chłodnicze i sprężonego powietrza – kompleksowe rozwiązania dla przemysłu

Firma DARPIN zajmuje się projektowaniem i montowaniem kompletnych przemysłowych instalacji ze stali oraz z tworzywa sztucznego. Są to zarówno instalacje chłodnicze, jak i instalacje sprężonego powietrza.

Poszczególne realizacje, tj. projektowane i montowane przez nas systemy chłodniczo-grzewcze (wraz z energooszczędnymi systemami free cooling umożliwiającymi minimalizowanie kosztów zużycia energii elektrycznej), mogą być przystosowane do odzysku ciepła odpadowego. Do wykonania systemów wykorzystujemy elementy, części i podzespoły jedynie renomowanych, światowych producentów. Dla pełni kompleksowości, grono naszych specjalistów jest do Państwa dyspozycji i służy fachowym doradztwem technicznym przez 7 dni w tygodniu.

Projektowanie systemów chłodniczych

Nasza oferta to także profesjonalne projektowanie systemów chłodniczych. Opracowujemy projekty na potrzeby każdej inwestycji, zarówno budownictwa przemysłowego, jak i komercyjnego. Nasze instalacje chłodnicze prezentują najwyższy światowy poziom w zakresie energooszczędności, innowacyjności oraz jakości wykonania.

Instalacje chłodnicze oraz sprężonego powietrza – tworzymy rozwiązania dla wymagających

Łącząc wieloletnie doświadczenie z najnowszymi technologiami oraz wysokiej klasy materiałami, jesteśmy w stanie dostarczać funkcjonalnych, niezawodnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla przemysłu. Gwarantujemy, że nasze instalacje chłodnicze oraz instalacje sprężonego powietrza spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

DARPIN Sp. z o.o. S.K.A.

ul. Sw. Huberta 47b
44-105 Gliwice, PL

tel. (032) 270 59 26

fax. +48 32 270 59 27

e-mail: darpin@darpin.pl