wybierz językniemiecka wersja językowapolska wersja językowaangielska wersja językowa
 
 
 

Szanowni Państwo!

Firma DARPIN powstała w 1997 roku. Od początku istnienia firmy specjalizujemy się we wprowadzaniu na rynek innowacyjnych, nowoczesnych oraz energooszczędnych przemysłowych systemów chłodniczo – grzewczych oraz prądotwórczych z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Nasza szeroka gama urządzeń ma zastosowanie między innymi do chłodzenia wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń w wielu gałęziach przemysłu.
Grono naszych specjalistów służy fachowym doradztwem technicznym w zakresie ich optymalnego doboru, wdrażania i eksploatacji u użytkownika z maksymalnym wykorzystaniem ciepła odpadowego na potrzeby energii użytkowej (np. ogrzewanie pomieszczeń, lub wody sanitarnej).

Nasza oferta obejmuje:
arrow Agregaty chłodnicze (chillery)
arrow Chłodnie wentylatorowe (dry-coolery)
arrow Wyparne wieże chłodnicze (w wersji: zamkniętej, otwartej, hybrydowej)
arrow Moduły hydrauliczne (przepompownie)
arrow Wykonywanie przemysłowych instalacji - systemów chłodniczo – grzewczych
arrow ORC (Organic Rankine Cycle)
arrow Urządzenia kogeneracyjne
arrow Serwis oraz doradztwo techniczne

Poprzez długoletnie doświadczenie w branży chłodniczej oraz używanie najlepszych dostępnych na rynku komponentów współpracujemy z takimi koncernami jak: GRUNDFOS, BITZER, SONDEX, COPELAND, MANEROUP, ALFA LAVAL itd. Obecnie dysponujemy listą referencyjną obejmującą kilkaset zakładów przemysłowych, w których z powodzeniem działają nasze systemy i urządzenia chłodniczo - grzewcze.
Z firmy z kilkunastoletnią tradycją o zasięgu krajowym staliśmy się prężną firmą działającą na rynkach międzynarodowych. Kooperujemy z firmami z Niemiec, Austrii, Belgii, Dani, Ukrainy, Czech, Białorusi.

Ponadto w zakresie usług oferujemy szeroki wachlarz projektów wraz z kompleksowym wykonaniem przemysłowych instalacji chłodniczych i sprężonego powietrza "pod klucz" oraz dostawą dodatkowych urządzeń peryferyjnych w celu wykorzystania energii cieplnej z chłodzenia do innych zastosowań w zakładzie oraz połączeń Naszych schładzaczy z Państwa urządzeniami. Projektanci firmy DARPIN służą doradztwem technicznym w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych zagadnień z zakresu chłodnictwa przemysłowego oraz energooszczędnych systemów chłodniczych tzw. free – cooling umożliwiającyh zminimalizowanie kosztów zużycia energii elektrycznej w czasie eksploatacji.

Liczymy, że Nasza oferta będzie interesująca dla Państwa, jeśli tak to prosimy o kontakt w celu uzgodnienia spotkania z Naszymi specjalistami, których w razie potrzeby niezwłocznie do Państwa delegujemy.
W razie awarii służymy 24 godzinnym serwisem na obszarze całej Polski i maksymalnie krótkim terminem dostawy poszczególnych urządzeń.

DARPIN Sp. z o.o. S.K.A.

ul. Sw. Huberta 47b
44-105 Gliwice, PL

tel. (032) 270 59 26

fax. +48 32 270 59 27

e-mail: darpin@darpin.pl

Darpin na mapie

Gliwice - Centrum
mapa dojazdu Darpin - GLiwice

Mapa Szczegółowa
mapa dojazdu Darpin - Gliwice, Szczegółowa

Google maps
mapa dojazdu Darpin - Google maps