wybierz językniemiecka wersja językowapolska wersja językowaangielska wersja językowa
 
 
 

SPX Marley, czyli jakość

SPX Cooling Technologies Inc. to firma, która od ponad stu lat dostarcza profesjonalne rozwiązania chłodnicze dla potrzeb przemysłu i energetyki na całym świecie. SPX posiada kompleksowe linie produktowe potrafiące sprostać indywidualnym wymaganiom użytkowników i inwestorów zarówno pod względem parametrów pracy urządzeń jak również materiałów i jakości wykonania.

Wiodąca marka Marley charakteryzuje otwarte wieże chłodnicze oraz zamknięte schładzacze cieczy o przepływie krzyżowym i przeciwprądowym. Mogą one zostać wzbogacone o opcjonalne wyposażenie, usprawniające ich pracę i ułatwiające obsługę. Urządzenia te oferują moce chłodnicze w zakresie od 20 kW do ponad 100 MW oraz przepływ czynnika od 3 ÷ 30 000 m3/h.

SPX Marley – doświadczenie i technologia w służbie przemysłu

SPX Marley to połączenie wieloletniego doświadczenia z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Wszystko po to, by zapewnić klientom najwyższej jakości systemy chłodnicze. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wież chłodniczych i do kontaktu w celu dobrania odpowiedniego dla Państwa rozwiązania.

DARPIN Sp. z o.o. S.K.A.

ul. Sw. Huberta 47b
44-105 Gliwice, PL

tel. (032) 270 59 26

fax. +48 32 270 59 27

e-mail: darpin@darpin.pl